Корзина
347 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Techno-Power - гаджеты, аксессуары, подарки
+380661420157
+380682599829
Корзина

Що подарувати чоловіку на День Захисника України?

Що подарувати чоловіку на День Захисника України?

    Святковий день 14 жовтня важливий для українців, в цей день ми вітаємо чоловіків, синів - захисників нашої держави та тих, хто в майбутньому буде захищати рідну землю. Вибір подарунка залежить від смаків та впоподань чоловіка, та все ж є безпрограшні речі, якими можна привітати та порадувати представників сильної статі.

 

Термокружка - практичний та корисний подарунок

  І військовим і мирним хлопцям дуже сподобаються термокружки, які допоможуть зігрітися гарячим напоєм на відкритому повітрі, на роботі в офісі або на природі на відпочинку. Призначення термокружки полягає в тому, щоб зберігати  довго тепло та насолоджуватися улюбленим напоєм навіть якщо необхідно відволікатися, але потім можна повернутися і допити все ще теплий напій. Такий подарунок буде цінним також для рибалок та мисливців, любителів активного відпочинку, гірських походів та рафтингу.

 

Корисна електроніка: хаби, презентери, колонки для ноутбука, ігрові килимки, USB мікроскопи

Дуже доречними будуть подарунки, які полегшують життя у наш швидкісний час та відповідають вимогам динамічного темпу життя. Для чоловіків, що працюють з масивами інформації та базами данних, сфера діяльності яких нерозривно пов'язана с комп'ютером чи ноутбуком корисними будуть USB-хаби, цифрові клавіатури, графічні планшети. Серед корисних гаджетів можна обрати останні новинки, які і будуть практичнип сюрпризом-подарунком.

 

Мобільні аксесуари: штативи, тримачі, магнітні адаптери, об'єктиви для телефона

Оскільки мобільний телефон є необхідним пристроєм повсякденного житя, то і доповнення до нього стануть бажаним подарунком. Наприклад, магнітні адаптери є засобом швидкої зарядки та можливістю скористатися будь-яким кабелем для живлення телефона. Підставки, гнучкі штативи дозволяють надійно розмістити телефон або закріпити його у потрібному положенні, якщо потрібно переглянути відео або зняти відео.

 

Настільні лампи та LED світильники

Звичайно, турбота про здоров'я та якість освітлення - це фундамент якісної роботи та самопочуття. Останні новинки, які покращують освітлення на робочому місці звичайно стануть в нагоді. В залежності від вимог та вподобань можна обрати лампи необхідного розміру та функціоналу. Особливістю такого подарунка буде те, що він довго прослужить та буде корисним власнику. Якщо необхідно придумати корпоративні подарунки у чоловічому колективі, то можна розглядати ідею зі світильниками.

Чоловічі кейси - органайзери для речей

Питання організації речей завжди актуальне, компактно скласти необхідні речі, швидко зібратися в робочу поїздку або подорож - бажання будь-якого чоловіка. Серед різноманітних органайзерів та несесерів можна обрати якісні та практичні різного кольору та форми.

Другие статьи